RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Tomasz Bulzak zwycięzcą „Szansy na sukces. Opole 2021”

Tomasz Bulzak w programie „Szansa na sukces. Opole 2021" (fot. TVP)
Tomasz Bulzak w programie „Szansa na sukces. Opole 2021" (fot. TVP)

W niedzielę 23 maja podczas finału programu, widzowie zadecydowali, że zwycięzcą wiosennej edycji „Szansy na sukces. Opole 2021” został Tomasz Bulzak. Nagrodą jest udział w koncercie Debiuty podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wyniki finału Eurowizji 2021. Znamy zwycięską piosenkę [WIDEO]

W piątek w Rotterdamie odbył się finał Eurowizji 2021. Wiemy już, kto wygrał tegoroczną edycję konkursu.

zobacz więcej

W finale o udział w Debiutach walczyło dwanaścioro laureatów wiosennych odcinków kolejnej już edycji „Szansy na sukces”, która jest przepustką do występów na opolskiej scenie. W pierwszej części finałowego starcia każdy uczestnik zaśpiewał piosenkę z artystą z wygranego przez siebie odcinka programu, a widzowie zadecydowali kto znajdzie się w dogrywce. Do drugiej części finału awansowali: Tomasz Bulzak, Urszula Issel i Aleksandra Orłowska.

W ścisłym finale uczestnicy zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Marka Sierockiego z puli utworów wiosennej edycji „Szansy na sukces”. Tomasz Bulzak oczarował widzów swoim wykonaniem utworu „Nie zostało nam już nic” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i zdobył najwięcej punktów w głosowaniu sms-owym.

Wśród obecnych gwiazd znaleźli się m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Niemen, Natalia Kukulska, Marcin Miller oraz menadżer Krzysztofa Krawczyka - Andrzej Kosmala.

Kim jest zwycięzca Tomasz Bulzak?


Tomasz Bulzak ma 29 lat. Mieszka w Nowym Sączu, jest nauczycielem wf-u w jednej z sądeckich szkół. Do zajęcia się muzyką zainspirowała go żona, skrzypaczka. W wieku 26 lat rozpoczął naukę śpiewu w School of Rock Krzysztofa Szczypuły. Obecnie jest wokalistą hard-rockowego zespołu Hardway. Z powodzeniem odnajduje się także na scenie teatralnej i musicalowej. W 2018 r. wystąpił w roli Fiedki w musicalu „Skrzypek na dachu”, a w 2021 r. spełni swoje największe muzyczne marzenie grając Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. W finale „Szansy na sukces” znalazł się dzięki wygranej w odcinku poświęconym twórczości Czesława Niemena, gdzie zaśpiewał piosenkę „Jednego serca”.

Nagrodą dla zwycięzcy programu „Szansa na sukces” jest udział w koncercie Debiuty podczas 58. KFPP w Opolu. Laureatowi pogratulował osobiście Prezes Zarządu TVP – Jacek Kurski.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej