RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tajna deklaracja ideowa Platformy. Poseł zapewnia, że ona istnieje

Najnowsze

Popularne

Deklaracja ideowa Platformy istnieje – zapewniał w programie „#Jedziemy” poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Gramatyka. Zaznaczał, że jego partia „nie ma generalnie problemów z programem”.

Sondaż – kto wygrałby wybory. Zmiany poparcia po ogłoszeniu Polskiego Ładu

PiS umacnia swoją pozycję lidera i ma coraz większe poparcie – wynika z nowego sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu”. Spadek...

zobacz więcej

Gramatyka był pytany o deklarację ideową Platformy Obywatelskiej, kiedy poznamy jej treść i czy on sam ją zna.

Poseł oznajmił, że nie jest członkiem zespołu, który pracuje nad deklaracją ideową. – Angażuję się w pracę kilku innych zespołów, które pracują nad trudnymi sprawami programowymi – wskazał.

– Platforma nie ma generalnie problemu ze swoim programem, aktualne pozostają nasze prepozycje programowe, z którymi szliśmy do wyborów – wskazał parlamentarzysta.

Dalej oznajmił, że deklaracja ideowa jest „niezwykle istotna”. Zapewniał, że „ona istnieje”. – Za deklarację ideową odpowiedzialny jest Tomasz Siemoniak, miejmy nadzieję, że za chwilę poznamy jej treść – mówił.

Pytany, czy zna deklarację ideową wskazał, „wszyscy członkowie partii mniej więcej wiedzą, jaki jest kierunek prac; by poprzednią deklarację przystosować do zmieniających się czasów”. – Elementem tego było nasze stanowisko wobec kompromisu aborcyjnego. Nasza poprzednia deklaracja ideowa wymaga aktualizacji – zaznaczył.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej