RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 [TRANSMISJA]

W czwartek w Rotterdamie odbywa się drugi półfinał Eurowizji 2021. Zakończył się występy 17 uczestników tego konkursu. Świetnie zaprezentował się Rafał Brzozowski, reprezentant Polski.

„Jesteśmy pełni pozytywnej energii”. Brzozowski przed występem na Eurowizji [WIDEO]

Rafał Brzozowski wystąpi w czwartek 20 maja w drugim półfinale Eurowizji 2021. – Jesteśmy pełni pozytywnej energii. (…) Tak długa nieobecność...

zobacz więcej

W drugim półfinale Eurowizji 2021 występują reprezentanci z 17 państw. Spośród nich zostanie wyłoniona druga finałowa dziesiątka.

Transmisję z półfinału prowadzi TVP1.

Rafał Brzozowski – piosenka na Eurowizję


Brzozowski wykonał w półfinale Eurowizji piosenkę „The Ride”. Utwór został napisany i skomponowany przez szwedzkich kompozytorów: nominowanego do nagrody Grammy Joakima Övreniusa oraz Thomasa Karlssona, Clarę Rubensson, Johana Mauritzsona.

Dyrektorem artystycznym wideoklipu i występu scenicznego „The Ride” jest Mikołaj Dobrowolski, choreografię stworzył Agustin Egurrola, a wideo wyreżyserował Pascal Pawliszewszki.Kiedy finał Eurowizji 2021? Gdzie oglądać?


Finał Eurowizji 2021 odbędzie się w sobotę 22 maja. Początek konkursu o godzinie 21.

Transmisja będzie dostępna na antenie TVP1. Zmagania artystów będzie można śledzić także na oficjalnym kanale Eurowizji w serwisie YouTube.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej