RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Polska 2050 otworzyła sklep. „Uśmiech Hołowni” za 85 zł

Szymon Hołownia otworzył sklep internetowy (fot. PAP/Rafał Guz)
Szymon Hołownia otworzył sklep internetowy (fot. PAP/Rafał Guz)

Najnowsze

Popularne

Chcesz zabrać uśmiechniętą twarz Szymona Hołowni na spacer lub zakupy? Teraz to możliwe. Sklep internetowy partii Polska 2050 uruchomił sklep internetowy z gadżetami z wizerunkiem lidera ugrupowania.

Poseł Porozumienia przechodzi do Szymona Hołowni

Do naszego składu dołącza wielki autorytet medyczny prof. Wojciech Maksymowicz – oświadczyła szefowa koła parlamentarnego Polska 2050 posłanka...

zobacz więcej

Torby, kosmetyczki, piórniki czy wiklina papierowa. To wszystko, jak dowiadujemy się na stronie internetowej „wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska”.

Jednym z produktów, które zwracają uwagę jest torba z ogromnym wizerunkiem uśmiechniętego Hołowni. Cena? 85 złotych. Producenci zachwalają, że produkt powstał z baneru wyborczego kandydata na prezydenta.

Choć może to dziwić, to wygląda na to, że produkt cieszy się całkiem dużym zainteresowaniem. W sklepie dostępne są cztery rodzaje toreb. „Uśmiechu Szymona” zostało zaledwie kilkanaście sztuk.

Spora część internautów traktuje jednak sklep jako pomysł na wyciągnięcie pieniędzy od Polaków. „Czekam na antyperspirant w kulce Łzy Szymona” – napisał jeden z nich.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej