RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Tragiczny wypadek koło Rypina. Są ofiary śmiertelne

Droga wojewódzka jest zablokowana (fot. Komenda Powiatowa PSP w Rypinie)
Droga wojewódzka jest zablokowana (fot. Komenda Powiatowa PSP w Rypinie)

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Okalewo koło Rypina (woj. kujawsko-pomorskie). Na miejscu zginęły dwie osoby.

Potrącił dziecko i uciekł. Policja szuka sprawcy wypadku w Warszawie

Tragedia na warszawskim Bródnie. Na ul. Bartniczej kierujący samochodem potrącił dziecko – informuje stołeczna policja. Kierujący uciekł z miejsca...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w Okalewie, na odcinku drogi łączącej Rypin z Żurominem (woj. mazowieckie).

Dwie ofiary śmiertelne


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-latek kierujący audi A6, wyprzedzając ciąg pojazdów, doprowadził do czołowego zderzenia z seatem toledo prowadzonym przez 24-latkę. Na miejscu zginęli oboje kierujący autami. Podróżowali bez pasażerów.

Co było przyczyną wypadku?


– Do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych doszło na prostym odcinku drogi w Okalewie. W środowy poranek warunki na drodze były trudne, wciąż jest ślisko. Z tego co udało nam się ustalić, ofiary śmiertelne to mieszkańcy tego terenu – informuje portal tvp.info bryg. Dariusz Łęgosz z PSP w Rypinie.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku zostaną ustalone w toku śledztwa. Na miejscu pracują jednostki policji, PSP z Rypina, OSP Okalewo, OSP Skrwilno, a także prokurator. Droga wojewódzka jest zablokowana.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej