RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Horror w miejskim autobusie. Jedna z kobiet miała przy sobie nóż

Perfumy miały wydzielać zbyt intensywny zapach (fot. Shutterstock/frantic00)
Perfumy miały wydzielać zbyt intensywny zapach (fot. Shutterstock/frantic00)

Pasażerka autobusu miejskiego w Maladze, na południu Hiszpanii, trafiła we wtorek do szpitala z trzema ranami kłutymi po wyrażeniu swojej niepochlebnej opinii o silnej woni perfum używanych przez inną z podróżujących pojazdem kobiet. Napastniczkę tymczasowo aresztowano pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

Kobieta prawie urodziła w samochodzie. Obok siedziała starsza siostra

Policjantki z wrocławskiej drogówki pomogły rodzącej kobiecie dotrzeć na czas do szpitala. O pomoc poprosił je mąż rodzącej. Funkcjonariuszki...

zobacz więcej

Kobieta, która użyła perfum, zaatakowała siedzącą obok pasażerkę, kiedy ta otworzyła okno na znak dezaprobaty wobec mocnej woni kosmetyków. Tłumaczyła, że mdli ją z powodu intensywnego zapachu.

Wg relacji świadków zdarzenia „wyperfumowana kobieta” zareagowała agresją – zaczęła okładać siedzącą obok pasażerkę pięściami i lżyć. Kiedy ofiara próbowała zmienić miejsce w autobusie, napastniczka podążyła za nią.

W pewnym momencie zaatakowała kobietę nożem. (…) Ta otrzymała dwa ciosy w ramię oraz jeden w nogę” – opisał zdarzenie dziennik „El Mundo”. Gazeta wskazuje, że „niezwykle agresywna” pasażerka mogła spowodować poważniejsze obrażenia, gdyby nie szybka reakcja innych osób obecnych w autobusie, na czele z kierowcą pojazdu. Obezwładnili oni 49-latkę i przekazali funkcjonariuszom policji. We wtorek po południu agresywna pasażerka została tymczasowo aresztowana pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

źródło:
Zobacz więcej