RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczny wypadek w Opolskim. Jedna osoba zginęła, dwie są w szpitalu

Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą (fot. PAP/Tytus Żmijewski)
Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą (fot. PAP/Tytus Żmijewski)

Do śmiertelnego wypadku doszło na autostradzie A4 na wysokości Prószkowa (woj. opolskie). – Według ustaleń policji 29-letni kierowca Dacii najprawdopodobniej zasnął, zjechał z drogi i dachował pojazdem. W wyniku tego zdarzenia pomimo reanimacji śmierć na miejscu poniósł 35-letni pasażer tego auta – przekazał w rozmowie z portalem sierż. sztab. Przemysław Kędzior z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Wrocław. Dziewczynka wpadła do szybu elewatora zbożowego

We Wrocławiu dziewczynka wpadła do szybu elewatora zbożowego o głębokości 15 m. Na miejsce wypadku przyjechała Specjalistyczna Grupa Ratownictwa...

zobacz więcej

– Ok. godz. 5:20 otrzymaliśmy informacje o wypadku drogowym, do którego doszło na 237 kilometrze autostrady A4 w kierunku na Wrocław. Kierowca i drugi 30-letni pasażer zostali zabrani do szpitala – powiedział. Jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana karetką, druga z kolei śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Na miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

CZYTAJ TAKŻE: Bójka na lotnisku pod Londynem przed lotem do Warszawy. Cztery osoby ranne, wielu aresztowanych [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej