RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Młody społecznik zadźgany nożem. Szokujące ustalenia śledczych i „burzliwy związek”

Nie żyje Igor Wyszyński-Karłoski. Został zabity (fot. Shutterstock; Facebook/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin)
Nie żyje Igor Wyszyński-Karłoski. Został zabity (fot. Shutterstock; Facebook/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin)

Igor Wyszyński-Karłoski zmarł kilkanaście dni temu. Mimo zaledwie 21 lat miał już bogate doświadczenie w pracy społecznej i politycznej. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje i ustalenia śledczych dotyczące śmierci młodego działacza i wieloletniego radnego Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. Mężczyzna został zadźgany nożem, o zbrodnię podejrzana jest partnerka. Karolina B. usłyszała już zarzut zabójstwa; trafiła do aresztu.

Makabryczna zbrodnia młodej instagramerki. „Wycięła matce serce i poszła na randkę”

Studiowała medycynę, znała anatomię. Młoda gwiazda Instagrama, 21-letnia Anna Leikovic z Mołdawii, jest podejrzana o zabicie swojej matki....

zobacz więcej

O śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego informowaliśmy na początku maja.

„Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem” – wspominali go koledzy z Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Partnerka zadała cios 15-centymetrowym nożem


Okazuje się, że mężczyzna został zabity. Do zbrodni doszło na warszawskim Wilanowie. Jak opisują media, śmiertelny cios nożem zadała mu jego partnerka Karolina B. „Kobieta zadała cios 15-centymetrowym ostrzem w prawą część brzucha 21-latka. Mężczyzna zdołał wyjść z mieszkania, ale upadł przed klatką zalany krwią” – opisuje zajście śledczy z mokotowskiej komendy policji, cytowany przez „Super Express”. W rozmowie z gazetą sąsiadka Karoliny B. podkreśla, że „był to bardzo burzliwy związek”, a kobieta była bardzo agresywna i wulgarna.

Makabyczna relacja sąsiadki

Zadał 118 śmiertelnych ciosów nożem. SN: dożywocia nie będzie, bo sam się zgłosił

Kara 25 lat więzienia dla Kamila M., który zadał swojej 18-letniej dziewczynie 118 ciosów nożem jest ostateczna – orzekł w środę Sąd Najwyższy....

zobacz więcej

„Obudził nas w nocy krzyk. Ten chłopak wybiegł z klatki i krzyczał, że umiera, że jest ranny. Na początku myśleliśmy, że to żart lub że eksperymentują z narkotykami, że mu się coś stało, bo wziął jakaś dziwną substancję. Ale mój chłopak widział, jak on osuwał się po ogrodzeniu. Dziewczyna ponoć wybiegła za nim. On ją chciał jakoś odepchnąć. W końcu go poprosiła, żeby gdzieś się położył. I on leżał tam, pod klatką. Wtedy ona zaczęła dzwonić po karetkę” – relacjonują sąsiedzi.

Przeciwko kobiecie prowadzone jest postępowanie w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Ursynów – potwierdziła „SE” rzeczniczka stołecznej Prokuratury Okręgowej prok. Aleksandra Skrzyniarz. Dziennik informuje, że partnerka zabitego 21-latka usłyszała zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Kim był Igor Wyszyński-Karłoski?


Młody działacz był radnym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin i zaangażowanym społecznikiem.

Był znany również jako marszałek Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego, członek Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży.

Zobacz także: „Nagi, we krwi, leży na podłodze”. Mężczyzna z nożem w sercu, za zbrodnię odpowie partnerka

źródło:
Zobacz więcej