RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wyjaśniło się, co Trzaskowski robi poza Warszawą. Internauci mają ubaw

W czwartek Rafał Trzaskowski był jeszcze we Wrocławiu (fot.
W czwartek Rafał Trzaskowski był jeszcze we Wrocławiu (fot.

Kolejne dni prezydent Warszawy spędza poza stolicą. Rafał Trzaskowski mocno zaangażował się w swoją nową inicjatywę pod hasłem Campus Polska Przyszłości. W czasie, gdy w Warszawie odbywała się ważna sesja Rady Miasta, wiceprzewodniczący PO przebywał we Wrocławiu. W piątek odwiedza z kolei Opole. Na kolejnych przystankach objazdu po Polsce pojawia się instalacja złożona z leżaków. „Strefa relaksu” – komentują internauci.

Radni pytają, gdzie zniknął Trzaskowski. Udało nam się dowiedzieć

Rafał Trzaskowski odwiedzał ostatnio m.in. Sopot, Rzeszów, Olsztyn, Szczecin i Zieloną Górę. Radni PiS podkreślają, że w czwartek w Warszawie...

zobacz więcej

– Projekt Campus Polska Przyszłości to powiew nowej energii. Postanowiliśmy rozmawiać z młodymi ludźmi o tym, co naprawdę dzisiaj w Polsce jest ważne, co ich nurtuje, jakie widzą możliwości wyjścia z tej trudnej sytuacji po pandemii. I to od nich właśnie czerpiemy energię, od nich jest ten powiew świeżości – mówił w czwartek Trzaskowski na konferencji prasowej we Wrocławiu poprzedzającej jego spotkanie z młodzieżą.

Rafał Trzaskowski na leżaku poza Warszawą


Prezydent Warszawy w ramach nowej inicjatywy spotyka się m.in. z samorządowcami. Po czwartkowej wizycie we Wrocławiu w piątek przyszła pora na Opole. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia, m.in. przygotowana sceneria debaty: kilkanaście leżaków i drewnianych skrzyń ustawionych w okręgu.
Źródło: Instagram/campuspolska

Nie uszło to uwagi internautów, którzy na pytania ciekawskich „co robi Rafał Trzaskowski” odpowiadają: „Siedzi sobie na leżaku w Opolu”. Niektórym przywodzi to na myśl słynną warszawską „Strefę relaksu”; dywagują też, że być może to współczesna, mobilna wersja kontrowersyjnego przedsięwzięcia prezydenta Warszawy. Zobacz także: Pereira o inicjatywie Trzaskowskiego: Trzymam kciuki za wasz Campus Inni zwracają uwagę, że prezydent stolicy po raz kolejny przebywa poza Warszawą, zamiast skupiać się na obowiązkach włodarza miasta. Z pytaniami o to, ile Trzaskowski przebywał na zwolnieniu chorobowym, a ile dni wykorzystał w ramach urlopu, portal tvp.info zwrócił się do warszawskiego ratusza. Zobacz także: Trzaskowski odchodzi z PO? Poseł Platformy obwinia Budkę

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej