RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Przyjaciele” powracają na ekrany. Kiedy premiera?

„Przyjaciele” powracają (fot. Warner Bros. Television/Getty)
„Przyjaciele” powracają (fot. Warner Bros. Television/Getty)

„Przyjaciele” są od lat jednym z najchętniej oglądanych seriali. Już niedługo będzie można zobaczyć odcinek specjalny, w którym obsada spotkała się po latach i wspomina wspólne chwile na planie popularnej serii.

Problemy Złotych Globów. Tom Cruise oddał wszystkie statuetki

Nie milkną głosy sprzeciwu wobec niewłaściwego zachowania Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Do grona gwiazd jawnie krytykujących...

zobacz więcej

Odcinek specjalny „Przyjaciół” miał zadebiutować na HBO Max już w ubiegłym roku, jednak wszystko zostało opóźnione z powodu pandemii koronawirusa.

Miesiąc temu, na oficjalnym koncie serialu na Instagramie pojawił się wpis potwierdzający, że zdjęcia do produkcji zakończyły się. „Koniec zdjęć! Czy moglibyśmy być bardziej podekscytowani? »Friends: The Reunion« nadchodzi na HBO Max” – napisali w opisie twórcy.

Producentami wykonawczymi spotkania są sami aktorzy. Na ekranie będzie można zobaczyć Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisę Kudrow, Matthew Perry'ego, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca, ale też twórców serialu – Kevina Brighta, Martę Kauffman i Davida Crane'a.

Jak poinformowano właśnie na Instagramie, odcinek specjalny „Przyjaciół” zostanie wyemitowany 27 maja.

Serial „Przyjaciele” zakończył dziesięcioletnią emisję w telewizji NBC w 2004 roku. Był jednym z najpopularniejszych serialów telewizyjnych lat 90. i początku XX wieku. Nowe życie dostał dzięki platformom streamingowym, na których jest jednym z najczęściej oglądanych programów na całym świecie.

Czytaj także: Tom Jones wydał nową płytę

źródło:
Zobacz więcej