RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Walka o najważniejsze wartości. Ruszył portal Marsz.info

Portal swoją działalność zainaugurował 13 maja 2021 roku (fot. Shutterstock/ pikselstock)
Portal swoją działalność zainaugurował 13 maja 2021 roku (fot. Shutterstock/ pikselstock)

Centrum Życia i Rodziny rozpoczęło kolejną inicjatywę w przestrzeni multimedialnej. Po licznych kampaniach społecznych i petycjach, fundacja uruchamia nowy portal informacyjny poświęcony ochronie życia i rodziny - Marsz.info. Portal swoją oficjalną działalność symbolicznie zainaugurował 13 maja 2021 roku, w 40. rocznicę zamachu na papieża Jana Pawła II.

Premier o wzmocnieniu roli rodziny w życiu społecznym

Polska chce wzmocnić jeszcze bardziej rolę rodziny w życiu społecznym – oświadczył premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział, że za kilka dni w...

zobacz więcej

– W ostatnich latach widzimy niesamowity wzrost znaczenia przestrzeni wirtualnej dla naszej codzienności. Szczególnie w ostatnich miesiącach, gdy dojazd do pracy stał się przejściem do pokoju z biurkiem, a wyjście na zakupy otwarciem nowej karty w przeglądarce. Dlatego właśnie internet staje się areną walki o najważniejsze wartości. Stąd inicjatywa stworzenia portalu, który będzie dostarczał treści pomocnych w budowaniu życia rodzinnego jak również przestrzegał przed różnymi zagrożeniami, także tymi ideologicznymi – mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Nazwa nowego portalu nie jest przypadkowa. Marsze dla Życia i Rodziny, które idą przez miasta w całej Polsce od kilkunastu lat, są mocnym głosem domagającym się ochrony prawa do życia i przywilejów rodzin.  W takim duchu ma być prowadzony Marsz.info. Portal ma być również miejscem wymiany myśli i opinii, a także przestrzenią do budowania społeczności identyfikującej się z Marszami dla Życia i Rodziny.

Portal tworzony jest przez zespół dziennikarzy


Inicjatorzy podkreślają, że portal jest i będzie tworzony przez zespół profesjonalnych dziennikarzy, którzy mają duże doświadczenie. Marsz.info będzie również miejscem, gdzie regularnie będą pojawiać się wywiady w formie wideo, a także inne produkcje multimedialne.

Portal swoją oficjalną działalność symbolicznie  zainaugurował 13 maja 2021 roku, w 40. rocznicę zamachu na papieża Jana Pawła II – wielkiego obrońcy życia i orędownika rodziny.

Zobacz także: Pięcioraczki wrócą do domu rodzinnym samochodem od państwa    

źródło:
Zobacz więcej