RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zidentyfikowali złodzieja publikując jego wizerunek na ciastkach

Złodziej został zidentyfikowany (fot. Shutterstock/Dmytro Zinkevych, zdjęcie ilustracyjne)
Złodziej został zidentyfikowany (fot. Shutterstock/Dmytro Zinkevych, zdjęcie ilustracyjne)

Właściciele piekarni w amerykańskim mieście Milwaukee postanowili w nietypowy sposób zidentyfikować złodzieja, który w zeszłym miesiącu okradł ich z pieniędzy i sprzętu. Wizerunek podejrzanego, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu, znalazł się na sprzedawanych w lokalu ciastkach.

W trzy tygodnie wysadzili sześć bankomatów, zrabowali 1,5 mln zł

Wysadzanie bankomatów niemal całkowicie wyprało klasyczne napady na banki – przynajmniej jeśli chodzi o zawodowych przestępców. O tym, jak...

zobacz więcej

Jak informuje portal amerykańskiego dziennika „New York Post”, do włamania doszło 19 kwietnia. Złodziej miał wynieść ze sklepu gotówkę oraz sprzęt (piekarnia nie wskazała jednak, o jakie przedmioty chodzi).

Właściciele piekarni postanowili zidentyfikować złodzieja, publikując jego wizerunek na sprzedawanych w swoim lokalu ciasteczkach.

„Zapraszamy społeczność Bay View do wejścia i ugryzienia złodzieja do wyczerpania zapasów - po jednym (ciastku – red.) na rodzinę” – napisano na profilu cukierni w mediach społecznościowych.

Do wpisu dołączono numer na policję, do której mogą zadzwonić osoby rozpoznające mężczyznę.

Piekarnia poinformowała potem w komentarzu, że złodzieja udało się zidentyfikować. Mężczyzna nie został jednak jeszcze zatrzymany przez policję.

Sunday May 2nd, Come Take a Bite Out Of Crime at Canfora Bakery! The bakery was robbed of cash and equipment on Monday...

Opublikowany przez Canfora Bakery Sobota, 1 maja 2021

Czytaj także: Kradzież porsche za ćwierć miliona. 46-latek działał w warunkach recydywy

źródło:
Zobacz więcej