RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Udusili 20-latkę na oczach dziecka i powiesili psa. Mąż: mówili łamaną greką

Zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością (fot. Instagram)
Zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością (fot. Instagram)

W Grecji doszło do makabrycznej zbrodni. Trzech złodziei włamało się do domu na przedmieściach Aten; zabili 20-letnią Caroline Crouch na oczach jej 11-miesięcznego dziecka. Napastnicy mówili łamaną greką, a między sobą w języku, którego nie potrafi zidentyfikować - relacjonuje mąż kobiety. Rząd Grecji wyznaczył wysoką nagrodę za wskazanie sprawców.

Mord po weselu w Markach. Świadkowa zabiła, nowożeńcy zatrzymani – „umyli ciało denata”

Na jaw wyszły drastyczne szczegóły mordu w podwarszawskich Markach. Okazuje się, że do zbrodni doszło po weselnych poprawinach. Ofiara to świadek...

zobacz więcej

Do zbrodni doszło we wtorek w dzielnicy Glyka Nera. Trzech mężczyzn włamało się do mieszkania 33-letniego mężczyzny i 20-letniej kobiety, w środku znajdowało się też 11-miesięczne dziecko.

Napad zaczął się we wtorek około 4.30 rano. Grupa czterech mężczyzn zbliżyła się do domu, zajmowanego przez Caroline i jej 33-letniego męża Charalambosa Anagnostopoulosa, znanego jako Babis, zniszczyli kamery przed domem i zabili psa, który znajdował się na posesji, zostawiając go wiszącego na ogrodzeniu przy domu. Jeden z członków gangu został na czatach, a reszta dostała się do środka przez okno piwnicy. Niektórzy z nich uzbrojeni byli w pistolety. Przedostali się na górę do sypialni na poddaszu, gdzie małżeństwo spało obok swojego dziecka.


Złodzieje najpierw związali mężczyznę i ściągnęli na dół, później zabili kobietę na oczach dziecka. Z doniesień mediów wynika, że została uduszona. Po wszystkim napastnicy uciekli, zabierając ze sobą pieniądze i biżuterię.

Kobieta pochodziła z brytyjsko-greckiej rodziny i była studentką. Z Babisem, pilotem helikoptera, poznała się w 2017 r. Pobrali się w lipcu 2019 r., a w czerwcu 2020 r. urodziła im się córka.

Rząd Grecji wyznaczył 300 tys. euro nagrody za wskazanie sprawców.
 

źródło:
Zobacz więcej