SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

20 sekund i byłaby tragedia. Rozpędzone auto w strefie budowy autostrady [WIDEO]

Pracownicy autostrady w stanie Nowy Jork szczęśliwie uniknęli wypadku. Nieświadomi zbliżającego się zagrożenia zdążyli wejść do swojego pojazdu na chwilę przed wjazdem rozpędzonego samochodu na teren prac drogowych. W ten sposób uchronili się przed potrąceniem. Osobówka odbiła się od pojazdu robotników i zjechała na pobocze. Stanowy system autostrad New York State Thruway Authority opublikował nagranie z tego zdarzenia.

Dramatyczna akcja ratunkowa. Policjanci wyciągnęli ludzi z płonącego auta [WIDEO]

Departament policji w Fayetteville w stanie Karolina Północna opublikował nagranie z policjantami, którzy ratują ludzi z płonącego samochodu. O...

zobacz więcej

Zespół pracowników na autostradzie w mieście Albany w stanie Nowy Jork wrócił do swojego pojazdu 20 sekund przed tym, jak samochód osobowy wjechał na teren prac drogowych. Po czym auto odbiło się od pojazdu, a jego kierowca stracił nad nim kontrolę, przejechał w poprzek drogi i zjechał na pobocze.

W ten sposób pracownicy uniknęli potencjalnego śmiertelnego wypadku. Jeśli samochód wjechałby na teren prac drogowych kilka minut wcześniej, to mogłoby dojść do potrącenia robotników. Nikt nie został ranny.

Zarząd autostrad w stanie Nowy Jork udostępnił nagranie, aby ostrzec kierowców i wezwać ich do zwolnienia na drodze oraz do zachowania czujności i omijania stref prac drogowych.

Zobacz także: Wóz policyjny zderzyłby się z łosiami


źródło:
Zobacz więcej