SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Nowe informacje o stanie zdrowia pobitej aktorki. „Czuję się coraz gorzej”

Sylwia Wysocka opowiada o silnym bólu po napaści (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)
Sylwia Wysocka opowiada o silnym bólu po napaści (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)

Gwiazda telewizji po dwóch tygodniach od brutalnego pobicia czuje się coraz gorzej.„Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć” – mówi „Super Expressowi” Sylwia Wysocka, aktorka znana z takich seriali jak „Plebania”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” czy „Na Wspólnej”. Dopiero po wyjściu ze szpitala ujawniły się kolejne urazy artystki.

Horror znanej aktorki. „Jestem już po obdukcji”

Aktorka Sylwia Wysocka, znana z takich seriali jak „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, czy „Na dobre i na złe”, została brutalnie pobita. Kobieta ma...

zobacz więcej

Wysocka – jak opisywaliśmy na portalu tvp.info – padła ofiarą napaści. Została okradziona i pobita, o sprawie poinformowała prawnika i policję. Gdy trafiła do szpitala, okazało się, że ma złamaną rękę i kręgosłup w trzech miejscach – na szczęście nie przerwano rdzenia.

Sylwia Wysocka brutalnie pobita


W dodatku aktorka ma złamane kręgi w odcinku piersiowym, a po wypisaniu ze szpitala okazało się, że ma także złamaną kość piszczelową i stłuczoną piętę. To wszystko powoduje potężny ból.

Aktorka przyznaje, że marzy o tym, by nic jej nie bolało. „Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję” – mówi w rozmowie z „SE”.

Gazeta zauważa, że znana z aktywności aktorka teraz może o niej zapomnieć, a w najbliższym czasie nie może nawet wrócić do pracy.

„Wiem, że czekają mnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. Lekarze szacują, że na pół roku mogę zapomnieć o powrocie do pracy” – przyznaje Sylwia Wysocka.

Zobacz także: Słynna aktorka wyznała, że miała „wypadek z piłą łańcuchową”

źródło:
Zobacz więcej