RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Do końca nie wiedział, że Krzysztof nie żyje. Okoliczności śmierci brata słynnego muzyka

Tragedia w rodzinie Krawczyków (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)
Tragedia w rodzinie Krawczyków (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)

Andrzej Krawczyk zmarł miesiąc po śmierci swojego brata Krzysztofa Krawczyka. Te tragiczne informacje przekazali w piątek jego najbliżsi. Pan Andrzej miał 70 lat i od kilku tygodni walczył o życie w szpitalu. Teraz media ujawniają okoliczności i przyczynę śmierci.

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka

Miesiąc temu zmarł znany artysta Krzysztof Krawczyk. Teraz jego rodzina poinformowała o kolejnym dramacie. Nie żyje Andrzej Krawczyk, brat...

zobacz więcej

Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek 5 kwietnia. Miał 74 lata. W piątek 7 maja odszedł jego młodszy o cztery lata brat – Andrzej.

Te smutne informacje przekazała rodzina Krawczyków w mediach społecznościowych. „Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju” –przekazano.

Jak poinformował „Super Express” Andrzej podobnie jak Krzysztof przed śmiercią zakaził się koronawirusem; od początku choroby był w ciężkim stanie.

Nie wiedział o śmierci Krzysztofa Krawczyka


„W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!” – pisała po śmierci Krzysztofa jego małżonka Ewa.

Według gazety „w momencie, kiedy Krzysztof Krawczyk opuścił szpital i wrócił do domu, jego brat walczył o życie”. „Miał koronawirusa. Był w szpitalu. Rodzina nawet nie mogła poinformować go o śmierci brata” – mówi osoba znająca sytuację rodziny.

Kilka dni przed śmiercią Andrzeja jego stan uległ poprawie. Wszystko wskazywało na to, że wyjdzie ze szpitala. Niestety w piątek zmarł.

źródło:
Zobacz więcej