RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Horror znanej aktorki. „Jestem już po obdukcji”

Sylwia Wysocka (fot. PAP/Marcin Obara)
Sylwia Wysocka (fot. PAP/Marcin Obara)

Aktorka Sylwia Wysocka, znana z takich seriali jak „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, czy „Na dobre i na złe”, została brutalnie pobita. Kobieta ma m.in. pęknięty kręgosłup w kilku miejscach. – Jestem już po obdukcji, czekam na jej wyniki. Sprawą niebawem zajmie się prokuratura – poinformowała.

Pobito aktorkę „Plebanii” oraz „Barw szczęścia”. Ma złamany kręgosłup

Znana z takich seriali jak „Na dobre i na złe”, „Plebania” czy „Na Wspólnej” aktorka Sylwia Wysocka została napadnięta. Pobito ją i okradziono –...

zobacz więcej

Sylwia Wysocka brutalnie pobita


Wysocka z licznymi obrażeniami ciała, półprzytomna, trafiła do jednego z warszawskich szpitali pod koniec kwietnia. Jak poinformował „Super Express”, kobieta została zabrana przez karetkę ze swojego domu w Starej Miłosnej; ledwo pamięta ten moment.

„Zostałam pobita. Boli mnie całe ciało” – mówi gazecie Wysocka. Tabloid podaje, że kobieta najpierw trafiła na oddział ratunkowy, a później przeniesiono ją na oddział traumatologii ortopedii.

„Pani Sylwia ma złamane kręgi w odcinku piersiowym, pęknięty kręgosłup w trzech miejscach – na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego – złamaną rękę, liczne krwiaki i stłuczenia, poważne uszkodzenia w okolicach biustu, jest cała obolała i posiniaczona” – wylicza „SE”.

Wysocka przekazała, że jest już po obdukcji a sprawą ma zająć się prokuratura. „Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami” – powiedziała.

Po kilku dniach pobytu w szpitalu aktorka wróciła do domu, ale nadal wymaga fachowej opieki. „Czuję się coraz gorzej. Ledwo się poruszam. Lekarze chcą mi włożyć w gips jeszcze stopę” – dodała. Kobieta nie złożyła jeszcze zawiadomienia w prokuraturze ani nie została przesłuchana przez policję, gdyż – twierdzi gazeta – jej stan zdrowia na to nie pozwolił.

Sylwia Wysocka to aktorka telewizyjna i teatralna. Widzowie pamiętają ją m.in. z roli Barbary w serialu „Plebania”. Zagrała też w takich produkcjach jak „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe” czy „Na Wspólnej”.

źródło:
Zobacz więcej