RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ukraińskie modelki rozebrały się na jachcie w Turcji. Film trafił do sieci

Ukraińskie modelki aresztowane za nagie zdjęcia na jachcie (fot. Shutterstock; YouTube/Lider TV)
Ukraińskie modelki aresztowane za nagie zdjęcia na jachcie (fot. Shutterstock; YouTube/Lider TV)

Skandal na Riwierze Tureckiej. W pobliżu turystycznej miejscowości Fethiye na jachcie imprezowały nagie ukraińskie modelki. Kobiety zostały zatrzymane przez policję.

Rozebrały się do zdjęć w Dubaju. Modelki unikną więzienia

Osoby zatrzymane niedawno za udział w nagiej sesji zdjęciowej w Dubaju będą deportowane ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – informują media....

zobacz więcej

Materiał filmowy przedstawiający grupę skąpo odzianych kobiet robiących sobie zdjęcia na jachcie stał się hitem w sieci.

Jak poinformował jeden z tureckich serwisów informacyjnych, film z udziałem nagich kobiet został nakręcony w pobliżu prowincji Mugla. Miejscowi mieszkańcy mieli zauważyć dwóch mężczyzn i sześć kobiet biorących udział w sesji.

Modelki miały pochodzić z Ukrainy. Sprawą nagiej sesji zdjęciowej zajęła się policja obyczajowa, a modelki zostały zatrzymane.

Jedna z modelek postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach w mediach społecznościowych. Kobieta twierdzi, że ​​nagranie zostało zrobione z sąsiedniego jachtu. Według niej członkowie grupy nie byli świadomi, że ​​są filmowani z daleka. Dodała, że ​​aresztowana grupa została zwolniona przez policję tuż po złożeniu zeznań.

To nie pierwszy taki skandal z udziałem modelek


To nie pierwsza taka sytuacja. W zeszłym miesiącu grupa modelek została wydalona ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich po tym, jak zrobiono im nagie zdjęcia na balkonie wieżowca w Dubaju.

Władze stanu Zatoki Perskiej stwierdziły, że „opublikowana sesja zdjęciowa była sprzeczna z prawem ZEA”.

Czytaj także: Pozowała nago do zdjęcia z synem. Aktorka skazana na 90 dni więzienia

źródło:
Zobacz więcej