RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Chamski komentarz Nitrasa. Mejza odpowiada

Sławomir Nitras podczas przemówienia Łukasza Mejzy w Sejmie rzucił do posła, że „nie kocha go dziewczyna”, gdy ten mówił o konieczności ratyfikacji Funduszu Odbudowy. W programie „#Jedziemy” w TVP Info Mejza odniósł się do słów posła KO. – Jak już jesteśmy przy terminologii miłości... – mówił.

Miała być cięta riposta, wyszło żenująco. Chamskie zachowanie posła Nitrasa

Łukasz Mejza podczas wczorajszej debaty ws. ratyfikacji funduszu UE argumentował, dlaczego należy zagłosować za 770 mld złotych, które z unijnego...

zobacz więcej

Podczas debaty w Sejmie ws. ratyfikacji funduszu UE poseł Łukasz Mejza argumentował, dlaczego należy zagłosować za 770 mld złotych, które z unijnego budżetu trafią do polskiej gospodarki.

W wystąpieniu przeszkadzał mu poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras, który już kilka razy zasłynął z nietypowego zachowania w parlamencie.

– Ktokolwiek próbuje głosowanie nad KPO, nad 770 mld złotych dla naszego kraju, przedstawić na linii PiS kontra anty-PiS, ten nie kocha Polski – mówił Mejza.

W tym czasie siedzący w ławach sejmowych Nitras wtrącił: „dziewczyna cię nie kocha”, wzbudzając tym samym śmiech u części opozycyjnych posłów.

Słowa Nitrasa komentował w TVP Info Mejza. – One nie zasługują na komentarz, ale jak jesteśmy przy terminologii miłości, to poseł Sławomir Nitras tą wypowiedzią pokazał, że wziął ewidentny rozwód z rozumem i dobrym wychowaniem – powiedział.

źródło:
Zobacz więcej