RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pobito aktorkę „Plebanii” oraz „Barw szczęścia”. Ma złamany kręgosłup

Aktorka Sylwia Wysocka (fot. Forum/Krzysztof Jarosz)
Aktorka Sylwia Wysocka (fot. Forum/Krzysztof Jarosz)

Znana z takich seriali jak „Na dobre i na złe”, „Plebania” czy „Na Wspólnej” aktorka Sylwia Wysocka została napadnięta. Pobito ją i okradziono – podaje tygodnik „Rewia”. 58-letnia artystka trafiła do szpitala ze złamaną ręką oraz złamanym w kilku miejscach kręgosłupem. O sprawie poinformowała już policję i prawników. „Teraz najważniejsze jest moje zdrowie” – mówi tygodnikowi aktorka.

Napad z bronią w ręku, celem buldogi francuskie. Lady Gaga oferuje złodziejowi pół miliona

Dwa buldogi francuskie należące do piosenkarki i aktorki Lady Gagi zostały ukradzione podczas spaceru w środę wieczorem w Los Angeles. Złodziej...

zobacz więcej

Jak ustaliła gazeta, Sylwia Wysocka trafiła do jednego z warszawskich szpitali z licznymi krwiakami, złamaną ręką oraz kręgosłupem w kilku miejscach. „Na szczęście bez przerwanego rdzenia” – zaznaczono. Gazeta dodaje, że aktorce ukradziono karty kredytowe, dokumenty oraz telefon.

Wysocka: O pewnych sprawach nie wolno milczeć


Zajście potwierdza sama aktorka w rozmowie z „Rewią”. „To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan” – cytuje Wysocką tygodnik.

Aktorka zaznacza, że teraz jej priorytetem jest dojście do zdrowia. „A o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas” – dodała.

Sylwia Wysocka to aktorka telewizyjna i teatralna. Widzowie pamiętają ją m.in. z roli Barbary w serialu „Plebania”. Zagrała też w takich produkcjach jak „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe” czy „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Słynna aktorka wyznała, że miała „wypadek z piłą łańcuchową”

źródło:
Zobacz więcej