RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Kolejny rekord portalu tvp.info. 7,5 mln czytelników w kwietniu 2021 roku

Rekordowe wyniki portalu tvp.info – badanie Mediapanel (fot. Shutterstock/panitanphoto)
Rekordowe wyniki portalu tvp.info – badanie Mediapanel (fot. Shutterstock/panitanphoto)

Kwiecień 2021 roku był najlepszym miesiącem w historii portalu tvp.info. Według badania Mediapanel serwis odwiedziło 7,5 mln realnych użytkowników. To wzrost w stosunku do poprzedniego rekordu z lutego 2021 roku o ponad 500 tysięcy użytkowników (blisko 8 proc.). – W czasach medialnych baniek, fake newsów i informacyjnej „sieczki” staramy się dawać naszym Czytelnikom najbardziej wartościowy, ciekawy i pogłębiony merytorycznie produkt i te nasze starania są przez Nich doceniane – mówi szef portalu tvp.info Samuel Pereira.

Zyskuje tylko tvp.info, spadki konkurencji. Wyniki portali telewizji informacyjnych

Kolejny rekord tvp.info dowodzi, że portal informacyjny Telewizji Polskiej coraz lepiej radzi sobie na konkurencyjnym rynku internetowym. W lutym...

zobacz więcej

To już kolejny rekord w tym roku. Pierwszy odnotowaliśmy w styczniu: 6,36 mln czytelników i wzrost rok do roku o ponad 70 proc. W lutym przebiliśmy ten wynik osiągając 6,97 mln realnych użytkowników.

Rekord portalu tvp.info – kwiecień 2021


I ten wynik poprawiliśmy – w kwietniu 2021 roku serwis informacyjny Telewizji Polskiej odwiedziło 7 502 544 użytkowników (ponad pół miliona użytkowników więcej niż w lutym), którzy wygenerowali 54,5 mln odsłon.

Dzięki rekordowym wynikom w kwietniu portal tvp.info wyprzedził m.in. konkurencyjny serwis radiozet.pl (informacje i publicystyka), oraz powiększa przewagę nad sekcją informacyjną portalu gazeta.pl. Umacniamy też swoją pozycję wicelidera w grupie portali telewizji informacyjnych.

Samuel Pereira: Kolejne rekordy to nie tylko duże wyróżnienie


Szef portalu tvp.info podkreśla, że w Polsce z roku na rok zwiększa się odsetek ludzi, nie tylko młodych, dla których głównym źródłem informacji stał się internet.

Serwisy z informacjami i publicystyką. „Największy wzrost osiągnął portal tvp.info”

Portal tvp.info osiągnął duży wzrost liczby użytkowników miesiąc do miesiąca – informują wirtualnemedia.pl. W styczniu serwis informacyjny...

zobacz więcej

– Cieszę się, że coraz więcej osób wybiera właśnie nasz portal. W czasach medialnych baniek, fake newsów i informacyjnej „sieczki” staramy się dawać naszym Czytelnikom najbardziej wartościowy, ciekawy i pogłębiony merytorycznie produkt i te nasze starania są przez Nich doceniane – mówi Pereira.

– Rosnąca liczba stałych czytelników to wynik przede wszystkim pracy całej redakcji, ale również coraz lepszej współpracy na linii portal – antena, czego najlepszym przykładem jest stała obecność tvp.info w serwisach TVP Info. Kolejne rekordy są nie tylko dużym wyróżnieniem, ale też ogromnym wyzwaniem – dodaje szef portalu tvp.info.

Przypominamy jednocześnie o platformie interwencyjnej Twoje Info, gdzie nasi dziennikarze czekają na zgłoszenia o wydarzeniach, które dzieją się w Państwa okolicy. Do dyspozycji jest skrzynka mailowa twoje@tvp.info, numer interwencyjny 601 600 100 oraz kontakt przez Facebooka.

Zapraszamy także do śledzenia nas poprzez wygodną aplikację mobilną portalu tvp.info.

Informacje portalu tvp.info znaleźć można również w mediach społecznościowych:

Twitter

Facebook

Instagram

YouTube

Zobacz także: Zyskuje tylko tvp.info, spadki konkurencji. Wyniki portali telewizji informacyjnych

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej