RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Druhna OSP zginęła w wypadku. Była w dziewiątym miesiącu ciąży

Kobieta miała 26 lat (fot. Facebook/OSP KSRG Michałowice)
Kobieta miała 26 lat (fot. Facebook/OSP KSRG Michałowice)

W miejscowości Niemysłowice doszło w niedzielę do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne, a zginęła młoda kobieta z dzieckiem. Ofiarą śmiertelną jest druhna z OSP w Michałowicach, która była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Tragiczna śmierć aktora Marcina Króla. Poinformowano o dacie pogrzebu

Kilka dni temu w tragicznym wypadku na budowie zginął aktor i reżyser Marcin Król. Miał zaledwie 31 lat. Żona zmarłego mężczyzny poinformowała,...

zobacz więcej

Do tego wypadku doszło w niedzielę o godzinie 11:40 na drodze krajowej nr 41 z Prudnika do Nysy.

Według wstępnych ustaleń policji, prowadzący osobowego citroena 25-latek zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volvo, za kierownicą którego siedział 53-latek.

W wyniku zderzenia trzy osoby podróżujące pojazdami, w tym 26-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży, zostały ranne. Pomimo akcji ratunkowej kobieta i jej dziecko zmarli. Okoliczności i przyczyny wypadku będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratora.

Ofiarą wypadku była druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach.

„Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!” – pożegnali koleżankę druhowie z Michałowic.

Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z...

Opublikowany przez OSP KSRG Michałowice Niedziela, 2 maja 2021

źródło:
Zobacz więcej