RAPORT

Pogarda

Poruszające wideo. Staruszka ucałowała stopy aktywistki LGBT

Najnowsze

Popularne

Podczas protestu przeciwko nagonce na Radio Maryja doszło do niecodziennej sytuacji. Jedna ze starszych kobiet podeszła do aktywistki LGBT, która przeszkadzała zgromadzonym i robiła sobie z nich żarty. Gdy ucałowała młodej kobiecie stopy, rozegrała się niesamowita scena.

Zmiana szefa PO już jesienią? „Coraz bardziej realny scenariusz”

Rośnie liczba polityków Platformy, którzy przyznają, że kadencja szefa ich partii nie musi trwać cztery lata. Może się zakończyć już po dwóch,...

zobacz więcej

Grupa starszych ludzi modliła się w Warszawie w intencji zaprzestania ataków na Radio Maryja. W pewnym momencie zaczęła im przeszkadzać tęczowa aktywistka.

– Miłosierdzie dla was, ale nie dla Rydzyka. Bolesnej męki dla niego – śpiewała, gdy w tle słychać było słowa koronki do Miłosierdzia Bożego.

Zobacz także:  Boisko to nie miejsce na takie manifestacje. Będą czerwone kartki za tęczowe opaski

Jej prowokacje pozostawały bez odpowiedzi, aż w pewnym momencie podeszła do niej starsza pani z grupy modlących się. Była zapłakana i zasmucona. Uklękła przed dziewczyną i ucałowała jej stopy. – Ja Panią kocham – powiedziała do aktywistki.

Wtedy dziewczyna, która jeszcze chwilę wcześniej naśmiewała się ze starszych ludzi, zaczęła uspokajać płaczącą kobietę. W pewnym momencie obie zaczęły się przytulać.

Aktywistka LGBT była wyraźnie zawstydzona i wzruszona postawą kobiety. Na koniec obie wspólnie się przeżegnały. Całe zajście zarejestrowały kamery witryny swiatrolnika.pl.

Zobacz także:  Awantura w PO. Budka miał zablokować konferencję GrodzkiegoZło dobrem zwyciężaj.

Opublikowany przez Tau Piątek, 30 kwietnia 2021


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej