SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Groził śmiercią babci. Wcześniej z kastetem rzucił się na nastolatków

Na wniosek policji opolski sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 20-latka (fot. PAP/Teodor Szary)
Na wniosek policji opolski sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 20-latka (fot. PAP/Teodor Szary)

Na wniosek policji opolski sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 20-latka podejrzanego o stosowanie gróźb karalnych. Jak poinformowała w czwartek KW Policji w Opolu, ofiarą podejrzanego była m.in. jego 70-letnia babcia.

Pijackie wybryki podczas lotów. Pasażerowie ukarani grzywnami

Trzech pasażerów lotów na terenie USA zostało ukaranych grzywnami w wysokości kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Powodem było ich obraźliwe...

zobacz więcej

O agresywnym mężczyźnie policjantów z Niemodlina powiadomiła pokrzywdzona kobieta. Według jej relacji, jej własny wnuk wielokrotnie groził jej śmiercią, pobiciem i niszczył należące do pokrzywdzonej rzeczy.

Okazało się, że krewki 20-latek jest już w kręgu zainteresowań funkcjonariuszy z powodu napaści na przechodzących ulicą 17-laktów. Według ustaleń policji, mężczyzna miał im grozić kastetem, domagając się pieniędzy. Gdy ich nie dostał, złośliwie zerwał z twarzy jednej z ofiar okulary korekcyjne.

Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu mężczyzny i przedstawieniu mu zarzutów. Wystosowali również wspólnie z prokuraturą wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzją sądu mieszkaniec Tułowic trafił do aresztu na 2 miesiące. Za czyny, których miał się dopuścić grozi nawet do 8 lat więzienia.

Zobacz także: Dziewczynka straciła przytomność. Policja eskortowała ją do szpitala

źródło:
Zobacz więcej