RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje aktor Marcin Król. Zginął w wypadku na budowie

Aktor Marcin Król nie żyje (fot. yt/Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej)
Aktor Marcin Król nie żyje (fot. yt/Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej)

Aktor i reżyser Marcin Król zginął w piątek w wypadku na budowie. Miał zaledwie 31 lat. O śmierci mężczyzny poinformowała jego żona. Dwa lata temu Król kandydował do Sejmu z list Konfederacji.

Tragedia na treningu motocrossowym. Nie żyje 15-latka

Podczas treningu na torze motocrossowym w Lipnie doszło do tragicznego wypadku wskutek którego zginęła 15-letnia dziewczyna. Media przypominają, że...

zobacz więcej

„Drodzy znajomi i przyjaciele Marcina, z przykrością i niewyobrażalnym bólem informuję, że Marcin zmarł dzisiaj w wyniku nieszczęśliwego wypadku i mimo reanimacji” – napisała w piątek w mediach społecznościowych żona Marcina Króla.

„Miał 31 lat, był ojcem dwójki małych dzieci, najwspanialszym mężem. Niestety nie ze wszystkimi mogę skontaktować się osobiście (…) O szczegółach dotyczących pogrzebu będę jeszcze informować” – informowała.

Król zginął w wypadku, do którego doszło w piątek na budowie w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). Według „Gazety Koszalińskiej” 31-latek pracował przy remoncie jednego z budynków; przysypał go gruz. Mimo prób reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Król był aktorem i reżyserem oraz instruktorem w limanowskim teatrze „Co się stało?!”. Był także aktorem Teatru im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Należał też do Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych – 1 Pułku Strzelców Podhalański AK. Marcin Król w 2019 roku był kandydatem do Sejmu z list Konfederacji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej