RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Tragedia na treningu motocrossowym. Nie żyje 15-latka

Tragiczny wypadek podczas treningu (fot. arch.PAP/M.Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)
Tragiczny wypadek podczas treningu (fot. arch.PAP/M.Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)

Podczas treningu na torze motocrossowym w Lipnie doszło do tragicznego wypadku wskutek którego zginęła 15-letnia dziewczyna. Media przypominają, że na tym samym torze dwa lata temu również zginęła 15-latka.

Tragedia na torze motocrossowym w Lipnie. Nie żyje młoda zawodniczka

Do tragicznego, śmiertelnego wypadku doszło na torze motocrossowym w Lipnie na zawodach mistrzostw Polski. Zawodniczka zmarła po upadku na...

zobacz więcej

Do ostatniego wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut przed godziną 15. Młoda zawodniczka z Gdyni trenowała na torze w Lipnie, na którym od lat odbywają się oficjalne zawody motocrossowe.

Jak poinformowała policja, na jednym z podjazdów nastolatka wybiła się w powietrze a później straciła panowanie nad motocyklem. Przewróciła się. Według informacji TVP3 Bydgoszcz momentu wypadku nikt nie widział.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ratownicy próbowali reanimować młodą kobietę, lecz nie przyniosło to skutku; lekarz stwierdził zgon nastolatki.

Na miejscu wypadku pracowała policja i prokurator. Trwa śledztwo, które wyjaśnić ma okoliczności zdarzenia.

Podobny wypadek przed dwoma laty


Dwa lata temu – latem 2019 roku – na tym samym torze miał miejsce podobny wypadek, w którym zginęła 15-letnia Wiktoria z Lublina. Z ciężkimi obrażeniami po upadku, została przewieziona do szpitala, gdzie wkrótce zmarła.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej