RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Brian May zadebiutował na TikToku i... został zablokowany. „Co zrobiłem nie tak?”

Przywrócony profil Briana May'a obserwuje blisko 3 mln internautów (fot. Wikimedia Commons/Raph_PH)
Przywrócony profil Briana May'a obserwuje blisko 3 mln internautów (fot. Wikimedia Commons/Raph_PH)

Założyciel grupy „Queen” i jej obecny lider pyta: „Co zrobiłem nie tak?” – po tym, gdy jego konto zostało unieważnione przez jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Internauci pospieszyli z odpowiedziami.

Brian May wściekły, bo napisali, że jego perfumy pachną... borsukiem

Gitarzysta i współzałożyciel zespołu Queen niedawno wypuścił na rynek własną wodę perfumowaną Save Me. A teraz wydał oświadczenie. Zaznaczył w nim,...

zobacz więcej

Brian May stwierdził na Instagramie, że jego kariera na TikToku dobiegła końca po tym, jak wyrzucono go z tej platformy za „złamanie wielu wytycznych dla społeczności”. Na swoim profilu instagramowym gwiazdor zapytał fanów: czyli za co?

„Whaaaaaat? Myślę, że moja kariera na TikToku dobiegła końca!!! Czy to żart? Co ja zrobiłem! Od zera do 2 milionów wyświetleń w 48 godzin, a potem z powrotem do zera!!! Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Czy mój post był zbyt niebezpieczny dla TikToka?!!! Czy mogę się odwołać?” – napisał.

Komentujący ten post fani May'a pospieszyli z radami: „Nie mogli sobie poradzić z taką mocą w swoich serwerach”, „Jesteś za fajny dla TikToka”. Kilku trzeźwiejszych internautów doradziło artyście, żeby przekonał administratorów serwisu, iż jest prawdziwym Brianem May'em, a nie uzurpatorem, jakich wielu jest w internecie. Inni zakomunikowali, że wysyłają do serwisu e–maile z zażaleniem na tę blokadę.

Poskutkowało. Brian May, znów może publikować filmiki. W kolejnym poście na Instagramie legendarny muzyk podziękował swoim followersom za pomoc, a dokładniej „za zrobienie dymu”. Obecnie jego przywrócony profil na TikToku obserwuje blisko 3 mln internautów, czyli znacznie więcej niż przed całym zamieszaniem.

źródło:

Zobacz więcej