RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Dostaliśmy porządny wycisk”. Błachowicz trenował z żołnierzami

Umiejętności walki wręcz u naszych żołnierzy sprawdził Jan Błachowicz (fot. FB/1 Warszawska Brygada Pancerna)
Umiejętności walki wręcz u naszych żołnierzy sprawdził Jan Błachowicz (fot. FB/1 Warszawska Brygada Pancerna)

Zawodowy żołnierz musi świetnie strzelać, ale przydać mu się może także umiejętność walki wręcz. A najłatwiej nauczyć się tego od najlepszych. Dziś trening w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej przeprowadził Jan Błachowicz, mistrz UFC w wadze półciężkiej.

UFC: Błachowicz poznał rywala. Walka już we wrześniu

41-letni Brazylijczyk Glover Teixeira będzie kolejnym rywalem Jana Błachowicza w UFC - poinformował dziennikarz ESPN, Brett Okamoto. Do walki...

zobacz więcej

„Cieszyński książę” pokazał żołnierzom, jakie techniki walki najbardziej przydają się w starciu w bliskim kontakcie z przeciwnikiem.

Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że pobłażania nie było, a żołnierze dostali od Błachowicza porządny wycisk. „W ramach podziękowania wprowadziliśmy Legendarną Polską Siłę w arkany pancernego rzemiosła” – czytamy we wpisie na Facebooku brygady.

To nie pierwszy raz, kiedy Błachowicz ćwiczył razem z żołnierzami. Zawodnik UFC brał udział w „Projekcie Wojownik”, akcji MON mającej na celu integrację środowiska weteranów. Błachowicz poprowadził m.in. jeden z treningów w bazie lotnictwa taktycznego w Łasku.

Wizyta Jan Blachowicz, mistrza UFC �� w #JEDYNApancerna Każdy żołnierz musi umieć strzelać i każdy żołnierz musi umieć...

Opublikowany przez 1 Warszawska Brygada Pancerna Piątek, 23 kwietnia 2021

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej