RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zabił, a później wraz z psem zjadł swoją matkę. Ruszył proces kelnera kanibala

Mężczyzna został aresztowany w lutym 2019 roku (fot. Shutterstock; TT)
Mężczyzna został aresztowany w lutym 2019 roku (fot. Shutterstock; TT)

Przed sądem w Madrycie rozpoczął się proces 28-letniego Antonio Sancheza Gomeza. Mężczyzna jest oskarżony o to, że zamordował, poćwiartował i wraz z psem zjadł ciało swojej matki, 68-letniej Marii Soledad Gomez.

Zaatakował samurajskim sztyletem ratowników medycznych. Areszt dla recydywisty

Sąd aresztował na trzy miesiące 57-letniego mężczyznę, który mieczem samurajskim zaatakował interweniujących ratowników medycznych. Grozi 15 lat...

zobacz więcej

Antonio Sanchez Gomez został aresztowany w lutym 2019 roku, po tym jak policja udała się do domu jego matki, 68-letniej Marii Soledad Gomez. Znajomego ofiary zaniepokoiło, że od dłuższego czasu nie ma z nią kontaktu. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, drzwi otworzył im syn.

– Tak, moja matka, tutaj jest, nie żyje. Razem z psem zjedliśmy ją kawałek po kawałku – miał według zeznań jednego z policjantów powiedzieć mężczyzna, który wcześniej pracował jako kelner w jednej z madryckich restauracji.

Podczas przeszukania mieszkania śledczy odkryli fragmenty ciała Marii w lodówce. „Były przechowywane w pojemnikach na żywność. Później znaleziono kości ofiary, które były schowane w kuchennych szafkach” – dowiadujemy się z policyjnego raportu.

Biegli już wiedzą, czemu 18-latek zabił siekierą rodziców i brata

Do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy trafiła opinia biegłych psychiatrów ws. Marcela C. z Ząbkowic Śląskich, który w grudniu 2019 r. siekierą...

zobacz więcej

Według prokuratora w lutym 2019 roku doszło do kłótni pomiędzy synem a matką. Bezrobotny kelner udusił swoją ofiarą. – Żeby pozbyć się ciała mężczyzna położył je na łóżku w sypialni i próbował pociąć piłą stolarską oraz dwoma nożami kuchennymi – oznajmił prokurator.

Fragmenty pociętego ciała mężczyzna zjadał lub karmił nimi swojego psa.

W środę przed sądem w Madrycie ruszył proces podejrzanego o zamordowanie kobiety 28-latka. Mężczyzna zeznał przed sądem, że słyszał wydobywające się z telewizora głosy, które kazały mu zabić kobietę. – Nie pamiętam jednak, abyśmy razem z psem zaczęli ją jeść – powiedział.

Podejrzany przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Prokuratura domaga się dla niego 15 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności, a także wypłacenia 90 tysięcy euro rekompensaty starszemu bratu.

źródło:
Zobacz więcej