RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pożar w Mysłowicach. Nie wszystkich udało się uratować

Pożar wybuchł przed południem w kamienicy w Mysłowicach  (fot.  PAP/Hanna Bardo)
Pożar wybuchł przed południem w kamienicy w Mysłowicach (fot. PAP/Hanna Bardo)

Przed południem wybuchł pożar w mieszkaniu na parterze kamienicy w Mysłowicach (woj. śląskie).  Strażacy ewakuowali z domu sześć osób. – Niestety jednej osoby nie udało się uratować – powiedział nam Wojciech Chojnowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Mysłowicach.

Wypadek. Pod Toruniem autobus wpadł do rowu [WIDEO]

Po godz. 16.00 w Łysomicach pod Toruniem (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku autobusu. Jechał nim kierowca, który został zabrany do...

zobacz więcej

Strażacy dostali zgłoszenie o pożarze przed południem. – Po przybyciu na miejsce ewakuowaliśmy z budynku sześć osób, w tym dwoje dzieci.  Na początku strażacy udzielili pierwszej pomocy najbardziej poszkodowanym mieszkańcom. Niestety  jedna osoba zmarła, a druga została przetransportowana do szpitala   – powiedział rzecznik prasowy mysłowickich strażaków. 

Przyczyny wybuchu pożaru ustala policja


  Na miejsce przybyły cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej i dwie Ochotniczej straży Pożarnej. Obecnie przyczyny wybuchu ognia ustala policja i prokuratura. – Wszyscy ewakuowani mieszkańcy wrócili już do swoich mieszkań – powiedział nam strażak.  

Zobacz także: Wypadek i pożar na S8    

źródło:
Zobacz więcej