RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Vin Diesel gwiazdą filmu Rock 'Em Sock 'Em Robots

Film akcji będzie osadzony w realiach gry Rock'em Sock'em Robots (fot. Amy Sussman/Getty Images)
Film akcji będzie osadzony w realiach gry Rock'em Sock'em Robots (fot. Amy Sussman/Getty Images)

Aktor znany z cyklu „Szybcy i wściekli”  zagra główną rolę w filmie inspirowanym grą zręcznościową z walczącymi robotami – Rock 'Em Sock 'Em Robots. Vin Diesel będzie również producentem tego projektu.

Oświadczenie TVP ws. programu „Warto rozmawiać”

W jednym z odcinków programu „Warto rozmawiać”, wyemitowanym 12 kwietnia w Telewizji Polskiej, naruszono zasady etyki dziennikarskiej obowiązujące...

zobacz więcej

Rock'em Sock'em Robots to gra stworzona w 1964 r., znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Boksują się w niej dwa roboty – niebieski i czerwony. Dzieci sterują ich ruchami za pomocą joysticków umiejscowionych przy bocznych ścianach ringu. Nokaut ma miejsce wtedy, gdy głowa jednego z robotów podniesie się maksymalnie w górę. Przy tej zabawie dzieci mają trenować koncentrację i poznawać ducha sportowej rywalizacji.  

60. urodziny zabawki


  Stojąca za tą grą firma Mattel, przy okazji zbliżających się 60. urodzin zabawki, wraz z wytwórnią Universal stworzy familijny film akcji osadzony w realiach tej właśnie gry. O jego fabule wiadomo na razie niewiele. Według ustaleń serwisu The Hollywood Reporter, będzie to opowieść o ojcu i synu, którzy nieoczekiwanie zaprzyjaźniają się z zaawansowaną maszyną bojową.

W projekt ten, jako aktor i producent, zaangażuje się Vin Diesel, który współpracuje też z Universalem w kontekście serii „Szybcy i wściekli” . Autorem scenariusza jest Ryan Engle („Rampage: Dzika furia” , „Non-stop”).

Zobacz także: Barby z The Kelly Family zmarła po krótkiej chorobie. Miała 45 lat    

źródło:

Zobacz więcej