RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

35-latek umówił się na seks z rzekomą 14-latką. Został zatrzymany

35-latek korespondował z rzekomą 14-latką (fot. Shutterstock/Wiola Wiaderek)
35-latek korespondował z rzekomą 14-latką (fot. Shutterstock/Wiola Wiaderek)

Policja przy pomocy aktywistów zatrzymała 35-letniego mężczyznę, który umówił się z rzekomą 14-latką na czynności seksualne. Tak naprawdę, mężczyzna rozmawiał się z 25-latką z grupy Child Guard Unit Poland.

Rodzice poszli na koncert. Niemowlę zmarło

Był maj 2018 roku, gdy Shaun i Heather Brotherton postanowili pójść na koncert Eda Sheerana. Dla młodych rodziców miał to być wyjątkowy wieczór –...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek wieczorem przy ulicy Mickiewicza w Katowicach. Nastąpiło obywatelskie ujęcie mężczyzny, który myślał, że umówił się z 14-latką na czynności seksualne. W rzeczywistości korespondował z 25-latką z grupy Child Guard Unit Poland.

35-latek wysyłał kobiecie propozycje o charakterze seksualnym, a gdy doszło do spotkania, czekali na niego aktywiści i policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli nośniki, na których znajduje się korespondencja z 35-latkiem.

„Mężczyzna został zatrzymany, trwają z nim czynności procesowe. W środę będziemy mogli powiedzieć więcej” – powiedziała Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach cytowana przez „Dziennik Zachodni”.

Czytaj także: Miał wielokrotnie zgwałcić własną matkę. 40-latek usłyszał zarzuty

źródło:
Zobacz więcej