RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ruda Śląska: 36-latek zmarł po postrzeleniu przez policjantów

Mężczyzna miał być zatrzymany w spawie narkotykowej (fot. Shutterstock/DarSzach)
Mężczyzna miał być zatrzymany w spawie narkotykowej (fot. Shutterstock/DarSzach)

36-letni mężczyzna zmarł rano po postrzeleniu przez policjantów podczas pościgu w Rudzie Śląskiej. Jak relacjonuje policja, mężczyzna, który miał być zatrzymany w sprawie narkotykowej, mierzył do funkcjonariuszy z ostrej broni i taranował policyjne samochody.

Autonomiczna tesla wjechała w drzewo. Zginęło dwóch pasażerów

Dwóch mężczyzn w wieku 59 i 70 lat poniosło śmierć w nocy z soboty na niedzielę w Houston w Teksasie, gdy samochód marki Tesla, który podróżowali,...

zobacz więcej

Mężczyzna miał zostać zatrzymany na polecenie bytomskiej prokuratury. W zatrzymaniu brali udział policyjni kontrterroryści, bo zachodziło podejrzenie, że może być niebezpieczny, może mieć broń. Na widok policjantów mężczyzna ruszył samochodem, taranując kilka radiowozów.

– Celował z broni do funkcjonariuszy, wtedy policjanci oddali strzały. Raniony mężczyzna był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Okazało się, że postrzelony celował z broi ostrej – powiedział jeden ze śląskich policjantów. Informację o zastrzeleniu 36-latka podało wcześniej radio RMF. Szerszy komunikat na ten temat śląska policja ma opublikować wkrótce.

Przeczytaj też: Zmarł kapelan małopolskiej policji. Miał 43 lata

źródło:

Zobacz więcej