RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Kolejny transfer z KO do Hołowni? „Mirek rozmawiał z Szymonem”

Szymon Hołownia rozmawia z politykami KO (fot.  PAP/Artur Reszko)
Szymon Hołownia rozmawia z politykami KO (fot. PAP/Artur Reszko)

Parlamentarne sondaże nie pozostawiają złudzeń: to Koalicja Obywatelska musi gonić wynik Szymona Hołowni. Na razie Polska 2050 nie ma wielkiego zaplecza w parlamencie, ale systematycznie powiększa grono przedstawicieli… podkradając parlamentarzystów opozycyjnym ugrupowaniom. W najbliższym czasie do partii Hołowni może dołączyć kolejny poseł KO – podaje nieoficjalnie „Wprost” i cytuje rozmówców z Polski 2050: „Mirek już rozmawiał z Szymonem (…), za chwilę będzie naszym posłem”.

Desperackie zagranie Hołowni. Chce rozwiązać Sejm

Szymon Hołownia nie krył ostatnio zadowolenia z samego siebie. Z Lewicy udało mu się bowiem przejąć Hannę Gill–Piątek, a z Koalicji Obywatelskiej...

zobacz więcej

Jak przypomina portal całe parlamentarne koło Polski 2050 zbudowane jest na politykach, którzy dołączyli z innych partii: Pauliny Hennig-Kloska, Joanny Muchy i Tomasza Zimocha (wszyscy przeszli z KO), a także Hanny Gil-Piątek (transfer z Lewicy).

Mirosław Suchoń dołączy do Szymona Hołowni?


Teraz zapowiada się na kolejny transfer z Koalicji Obywatelskich – chodzi o posła Mirosława Suchonia. Według tygodnika „Wprost” ma się do stać „w najbliższym czasie”.

– Mirek rozmawiał z Szymonem chyba więcej niż jeden raz i jeśli nie dojdzie do jakiegoś kataklizmu, to za chwilę będzie naszym posłem – twierdzi portalowi rozmówca z Polski 2050.

Polityk KO: Jestem pod dużym wrażeniem


Sam Suchoń nie zaprzecza: „Mogę potwierdzić, że spotkałem się z Szymonem Hołownią. Rozmawialiśmy i jestem pod dużym wrażeniem”.

„Na pytanie o to, czy sprawa jest już przesądzona, odpowiedział, że »jest za wcześnie na takie stwierdzenie«. W otoczeniu Szymona Hołowni słychać, że sprawa jest już właściwie sfinalizowana i lada dzień nastąpi prezentacja nowego członka” – podkreśla „Wprost”. Zobacz także: 44-letni Hołownia już zaszczepiony – opozycja krytykuje. „Druga Madera” [WIDEO]
teraz odtwarzane
44-letni Hołownia zaszczepiony na COVID-19 – opozycja krytykuje. „Druga Madera”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej