RAPORT

Pogarda

„Przegrała bohaterski bój z rakiem”. Nie żyje gwiazda filmów o Bondzie i Harrym Potterze

Helen McCrory za swoja pracę na scenie i srebrnym ekranie otrzymała wiele nagród (fot.  David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)
Helen McCrory za swoja pracę na scenie i srebrnym ekranie otrzymała wiele nagród (fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Brytyjska aktorka Helen McCrory, znana z ról w filmach o Harrym Potterze, „Skyfall” z serii o Bondzie i serialu „Peaky Blinders”, nie żyje. Zmarła w wieku 52 lat przegrywając – jak poinformował jej mąż Damian Lewis – „bohaterski bój z rakiem”.

Zmarł Andrzej Żak, pisarz i poeta

W piątek, w wieku 79 lat, zmarł Andrzej Żak, pisarz i dramaturg - poinformowała Elżbieta Żak. Andrzej Żak był powieściopisarzem, autorem wielu...

zobacz więcej

McCrory, odtwórczyni także roli byłej żony Tony’ego Blaira Cherie w dramacie historycznym „Królowa”, jest laureatką wielu nagród za grę na scenie i srebrnym ekranie.

W 2007 r. wyszła za mąż za Damiana Lewisa, aktora serialu „Homeland”, z którym ma dwoje dzieci.

– Z żalem muszę ogłosić, że po bohaterskiej walce z rakiem piękna, wspaniała kobieta Helen McCrory odeszła w pokoju. Zmarła w domu, otoczona miłością krewnych i przyjaciół. Zmarła jak żyła, bez lęku. Jesteśmy szczęśliwi, że była częścią naszego życia. Dziękujemy Ci, Malutka – powiedział jej mąż.

Przeczytaj także: Nie żyje aktor Zygmunt Malanowicz. Na ekranie debiutował w filmie Polańskiego

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej