RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Jarosław Kaczyński wybrany Człowiekiem Roku „Gazety Polskiej” [WIDEO]

Jarosław Kaczyński został uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej”. Wśród nagrodzonych podczas gali jest też sędzia Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego. Główną nagrodę Człowieka Roku „Gazety Polskiej” przyznano żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej.

Nagroda Feniksa 2020 dla Telewizji Polskiej za albumy o Janie Pawle II

Telewizja Polska została laureatem nagrody FENIKS 2020 w kategorii „Multimedia” za dwa albumy pod tytułem „Jan Paweł II. 40-lecie wyboru Polaka na...

zobacz więcej

Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński odbierając nagrodę przyznawaną w wyniku głosowania członków Klubów „Gazety Polskiej” dziękował i podkreślił, że jest przyznawana przez środowiska patriotyczne.

– Nagroda, którą państwo przyznali w tym roku mnie właśnie, jest naprawdę wielkim zaszczytem, za który dziękuję. Jest wielkim zaszczytem dlatego, że właśnie to środowisko, te szturmowe bataliony, pułki Polski patriotycznej, niepodległej, tę nagrodę przyznają. Jestem głęboko wdzięczny, zaszczycony i uważam tę chwilę za bardzo piękną w moim życiu. W życiu, w którym zdarzyły się tragedie, ale w którym przyszły także i sukcesy, które – mam nadzieję – będą kontynuowane – mówił Jarosław Kaczyński.

Zobacz także: Dziennikarz TVP Info z prestiżową nagrodą. „Widz zasługuje na rzetelne informacje” 

– I nie chodzi tutaj już o mnie, tylko o tych, którzy zastąpią mnie w tej walce, która ciągle musi trwać, jeśli chcemy uzyskać to, co powinno być celem każdego polskiego patrioty. Silne – jak to mówił mój świętej pamięci brat – poważne Polskie Państwo – dodał.

Nagrodę miesięcznika „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” imienia Grzegorza I Wielkiego odebrała sędzia Julia Przyłębska. Prezes Trybunału Konstytucyjnego powiedziała, że jej rodzina spotkała się z wieloma nieprzyjemnymi reakcjami ze strony krytyków pełnionej przez nią funkcji.

– Dzielnie znoszą brzemię nazwiska, które przez funkcję ich babci stało się przedmiotem różnych bardzo nieprzyjemnych, agresywnych wypowiedzi – mówiła Julia Przyłębska.

Główną nagrodę Człowieka Roku „Gazety Polskiej” otrzymali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej „w uznaniu ich męstwa i poświęcenia”. Ze względu na obostrzenia epidemiczne tegoroczna gala Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” odbyła się w trybie zdalnym, a nagrody wręczono laureatom podczas indywidualnych spotkań.

teraz odtwarzane
Jarosław Kaczyński wybrany Człowiekiem Roku „Gazety Polskiej”

źródło:

Zobacz więcej