RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oskarżono ją o zabicie syna. Przez dwa miesiące trzymała zwłoki w sypialni

Kenya Stallworth (fot. Hamilton County Sheriff's Office)
Kenya Stallworth (fot. Hamilton County Sheriff's Office)

Mieszkanka amerykańskiego stanu Ohio została oskarżona o zabicie swojego 19-lenitego syna. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w jego sypialni w grudniu ub.r. Z ustaleń śledczych wynika, że zgon nastąpił dwa miesiące wcześniej.

Zabiła sześcioletniego synka, żeby wyłudzić pieniądze z ubezpieczenia

Mieszkanka Houston w amerykańskim stanie Teksas została oskarżona o zabójstwo swojego sześcioletniego syna mieszanką narkotyków. Zdaniem śledczych...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w mieście Cincinnati w domu 39-letniej Kenyi Stallworth i jej 35-letniego męża Roberta Robba. Jak przekazało biuro koronera hrabstwa Hamilton, na początku grudnia ub.r. znaleziono tam zwłoki 19-letniego Dominica Allena, syna Stallworth z jej związku z Marcusem Allenem.

Według ustaleń śledczych zgon nastolatka nastąpił 26 września 2020 r. Z początku zgłoszono jego zagięcie. Według policji Robb próbował ukryć zwłoki 19-latka w zamkniętej sypialni. Ciało zostało przykryte stertą ubrań. Mężczyzna próbował też pozbyć się fetoru, który pojawił, gdy ciało zaczęło się rozkładać.

Robb i Stallworth zostali zatrzymani pod zarzutem bezczeszczenia zwłok i tuszowania dowodów. W tym tygodniu kobieta została oskarżona o morderstwo po tym, gdy badania DNA potwierdziły, że znalezione zwłoki należały do jej syna.

Czytaj także: Nie chciała oddać dzieci ojcu, zabiła je i siebie

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej