RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent Krakowa ukarany za palenie cygara w Urzędzie Miasta

Mandat dla prezydenta Krakowa za palenie w Urzędzie Miasta (fot. Forum/Filip Radwanski)
Mandat dla prezydenta Krakowa za palenie w Urzędzie Miasta (fot. Forum/Filip Radwanski)

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski został ukarany mandatem za palenie cygara w swoim gabinecie w Urzędzie Miasta. Incydent został zgłoszony do straży miejskiej przez jednego z internautów. „Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty” – napisał prezydent na Facebooku.

Majchrowski ocenzuruje autobusy miejskie na zlecenie Lewicy? Nowe informacje

Poseł Lewicy Maciej Gdula od kilkunastu dni ostro walczył o usunięcie z przestrzeni miejskiej plakatów promujących działalność hospicjów...

zobacz więcej

Internauta, który prowadzi krytyczną wobec krakowskiego magistratu grupę na Facebooku, postanowił zgłosić strażnikom miejskim, że Jacek Majchrowski pali cygaro w budynku publicznym, czyli w Urzędzie Miasta,  które jest zabytkowym miejscem. 

Jak podaje „Gazeta Krakowska”, mandat nałożony na prezydenta przez straż miejską miasta mógł wynosić 500 zł. Dokładna kwota kary nie jest jednak znana.

„Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty. Po skardze na mnie, że zapaliłem w gabinecie cygaro, otrzymałem od straży miejskiej mandat – napisał Jacek Majchrowski na FB.

„Cóż, stało się… Uprzedzając - czasem również używam brzydkich wyrazów”. – dodał we wpisie.

Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty. Po skardze na mnie, że zapaliłem w gabinecie cygaro, otrzymałem od...

Opublikowany przez Jacek Majchrowski Środa, 14 kwietnia 2021


Czytaj także: Prezydent Krakowa zabronił strażnikom miejskim ochrony kościołów

źródło:
Zobacz więcej