RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje legendarny kulturysta. Zmarł podczas gry w bilard

Społeczność kulturystów jest w żałobie (fot. Shutterstock/Rido; YouTube/Brad Hollibaugh)
Społeczność kulturystów jest w żałobie (fot. Shutterstock/Rido; YouTube/Brad Hollibaugh)

Społeczność kulturystów jest w żałobie po niespodziewanej śmierci Brada Hollibaugha. Znany na przełomie lat 80. i 90. sportowiec stracił przytomność podczas gry w bilard ze swoimi przyjaciółmi. Zmarł w wieku 54 lat.

Nie żyje Jacek Gomólski, były żużlowy reprezentant Polski

W wieku 53 lat niespodziewanie zmarł Jacek Gomólski, żużlowiec, były reprezentant Polski. Wiadomość przekazał w Wielką Sobotę klub SKS Start...

zobacz więcej

„Moje serce przepełnia taki smutek. Mój najlepszy przyjaciel poszedł wczoraj do »domu«. Brad Hollibaugh, nie mogę uwierzyć, że nie jesteś już z nami” – napisała w mediach społecznościowych Karrie Lynn, była partnerka kulturysty.

Według portalu Fitness Volt dokładna przyczyna śmierci Hollibaugha nie jest jeszcze znana.

Hollibaugh na scenie rywalizował na przełomie lat 80. i 90. Charakteryzował się masywną klatką piersiową i olbrzymi ramionami.

W ostatnim czasie pracował jako trener personalny młodych kulturystów. „Wyraźnie znajdował radość w pomaganiu innym w osiąganiu ich celów i rzeźbieniu sylwetki podobnej do jego” – czytamy w Fitness Volt.

My heart is filled with such sorrow. My best friend went “Home” yesterday. Brad Hollibaugh, I can’t believe you’re no...

Opublikowany przez Karrie Lynn Poniedziałek, 12 kwietnia 2021


Zobacz także: Są wyniki dochodzenia w sprawie wypadku Tigera Woodsa

źródło:
Zobacz więcej