RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje kolejny po „Krzykaczu” bohater „Złomowiska PL”. „Postać, której nie trzeba przedstawiać”

Nie żyje Kazio ze „Złomowisko PL” (fot. Discovery Channel Polska)
Nie żyje Kazio ze „Złomowisko PL” (fot. Discovery Channel Polska)

Nie żyje Kazio – czyli Kazimierz Gawlik – bohater popularnego programu „Złomowisko PL” – poinformowano na oficjalnej stronie show na Facebooku. Pod wpisem są już setki komentarzy przejętych informacją fanów programu. „Teraz z Mareczkiem na niebieskim szlaku będą zbierać złom. Wyrazy współczucia” – piszą widzowie, przypominając o tym, że niedawno żegnali innego ze swoich ulubieńców: Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który zmarł w sylwestra.

Ostatnie pożegnanie Marka Pawłowskiego „Krzykacza”

Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater programu „Złomowisko PL”, zmarł kilka dni temu w sylwestra w wieku 47 lat. Dziś w kościele w Pruszkowie odbył...

zobacz więcej

„Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać” – czytamy na profilu programu na Facebooku.

Nie żyje Kazio ze „Złomowisko PL”


Jak wysoką popularnością cieszył się sam program i jego bohater świadczy fakt, że w ciągu zaledwie kilku godzin wiadomość o śmierci pana Kazimierza wywołała ponad 21 tys. reakcji i blisko 2 tys. komentarzy.

Wielu fanów wskazuje w nich, że zmarły uczestnik programu czekał, aż będzie mógł przejść na emeryturę. „Tyrasz i tyrasz jak wół i nawet nie można na starość odpocząć na emeryturze” – pisze jeden z nich.

Kolega „Krzykacza” do złomobrania


Inni odnotowują, że program traci coraz więcej głównych bohaterów. „Teraz z Mareczkiem na niebieskim szlaku będą zbierać złom”, „Marek będzie miał kolegę palnikowego do złomobrania” – komentują.

Marek „Krzykacz” Pawłowski zmarł w minionego sylwestra. Król złomu” od lat tworzył lubiany przez widzów duet z „Siwym Edkiem”, czyli Edwardem Kalińskim.

Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Marka Pawłowskiego „Krzykacza”

źródło:
Zobacz więcej