RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie. Samochód roztrzaskał się o drzewo

Mężczyzna zginął na miejscu (fot. PAP/Lech Muszyński)
Mężczyzna zginął na miejscu (fot. PAP/Lech Muszyński)

Do tragicznego wypadku doszło o świcie w niedzielę w Kostrzynie nad Odrą. Zginął 28-letni kierowca, który z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna wypadł z pojazdu.

Makabryczny wypadek pod Tarnowem. Ojciec przejechał dziecko wozidłem

W miejscowości Gromnik pod Tarnowem doszło do makabrycznego wypadku. Nie żyje dwuletni chłopiec, przejechany przez ciężki sprzęt – wozidło....

zobacz więcej

Do wypadku doszło na ulicy Północnej w Kostrzynie nad Odrą. – Zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego, który wjechał w drzewo, otrzymaliśmy o godzinie 04:08 – informuje portal tvp.info rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim bryg. Bartłomiej Mądry.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Kostrzyna. Na miejscu okazało się, że 28-letni kierowca volkswagena passata wypadł z pojazdu. Mężczyzna już nie żył, zgon potwierdził lekarz. Policja poinformowała, że ofiarą jest mieszkaniec Kostrzyna.

Działania na miejscu – straży, policji i prokuratora – już się zakończyły. Siła uderzenia była tak duża, że części samochodu były rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów od pojazdu.

Na miejscu pracowały służby (fot. PAP/Lech Muszyński)
Na miejscu pracowały służby (fot. PAP/Lech Muszyński)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej