RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Bym ich wszystkich wysadziła”. Szokujące słowa w TVN

Prowadzący program nie zareagowali (fot. Forum/Krystian Maj)
Prowadzący program nie zareagowali (fot. Forum/Krystian Maj)

Gdybym mogła, bym ich wszystkich wysadziła – powiedziała kobieta, która zadzwoniła do programu w TVN24. Prowadzący na takie słowa nie zareagowali.

Wpadka Olejnik podczas wywiadu z Trzaskowskim. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon?

W trakcie wywiadu Rafała Trzaskowskiego z Moniką Olejnik w TVN24 doszło do nietypowej sytuacji. Dziennikarka prawdopodobnie myślała, że ma...

zobacz więcej

W sobotę wieczorem w programie „Szkło kontaktowe” w TVN24 miała miejsce oburzająca sytuacja. Do prowadzących program – Artura Andrusa i Dominika Zimińskiego – zadzwoniła kobieta, która przedstawiła się jako Janina z Warszawy.

– Pozdrawiam panów. Jak to wszystko oglądam, to mnie tak szlag trafia. Gdybym mogła, to bym ich wszystkich wysadziła w powietrze – komentowała kobieta. Prowadzący program na takie słowa nie zareagowali w żaden sposób i pozwolili kobiecie kontynuować.

– Jeżeli chodzi o naszą Warszawę kochaną, to tak się motają z tymi szczepieniami i z tymi punktami szczepień, że człowieka szlag trafia. Dlaczego? Bo pan Kaczyński nienawidzi Warszawy, bo mimo, że w niej mieszka, to nie rządzi i tutaj jest cały z tego powodu pies pogrzebany. Bo gdyby oni rządzili to byłoby punktów szczepień pełno i wtedy warszawiacy nie musieliby jeździć do Radomia się szczepić, do Siedlec – mówiła.

źródło:
Zobacz więcej