RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczne odkrycie. Babcia znalazła ciała trojga wnucząt

Matka dzieci została zatrzymana (fot. źródło: Twitter/@CBSLA)
Matka dzieci została zatrzymana (fot. źródło: Twitter/@CBSLA)

Kobieta odkryła w sobotę rano, że jej troje wnuków, wszystkie w wieku poniżej 5 lat, zostało zabitych w mieszkaniu w Los Angeles; ich matki nie było – poinformowała policja. Matka, uznana za podejrzaną, była poszukiwana przez władze. Została aresztowana.

Policja goniła podejrzanego o morderstwo. Nagle do akcji wkroczyła ciężarówka [WIDEO]

Policjanci z Kalifornii prowadzili około godzinny pościg za mężczyzną podejrzewanym o morderstwo oraz dokonanie napaści na funkcjonariusza....

zobacz więcej

Trzydziestoletnia matka dzieci, Liliana Carrillo, została aresztowana w hrabstwie Tulare, około 200 mil na północ od Los Angeles.

Zwłoki dzieci odkryła w sobotę rano ich wracająca z pracy babcia. W mieszkaniu nie było ich matki.

Policja podała, że wstępny raport sugeruje, że dzieci zostały zadźgane, ale żadna oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Departament Policji Los Angeles napisał na Twitterze, że dzieci miały mniej niż 5 lat.

Poszukiwana matka aresztowana


Departament otrzymał doniesienia, że Carrillo jechała w sobotę na północ drogą międzystanową. W okolicy Bakersfield wdała się w bójkę, porzuciła samochód i ukradła inny pojazd. Wkrótce po tym została zatrzymana przez policję.

– W tym momencie Carrillo jest podejrzana o popełnienie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób – powiedział prowadzący na tym etapie śledztwo porucznik policji Los Angeles Raul Jovel. Dodał również, że śledczy pracują nad ustaleniem motywu zbrodni.

źródło:

Zobacz więcej