RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmierć Władysława z „Sanatorium miłości”. Wzruszający wpis Marty Manowskiej

Marta Manowska i Władysław Szustorowski na planie „Sanatorium miłości”  (fot. TVP)
Marta Manowska i Władysław Szustorowski na planie „Sanatorium miłości” (fot. TVP)

Uczestnik „Sanatorium miłości” TVP Władysław Szustorowski nie żyje. Uczestnika programu pożegnała Marta Manowska. „Postaram się być tutaj choć na mały wzór Ciebie I mam nadzieję będę mogła złożyć Ci meldunek” – napisała.

Nie żyje uczestnik „Sanatorium miłości”. „Wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach”

„Sanatorium miłości”. W sobotni poranek otrzymaliśmy smutną informację o śmierci Władysława Szustorowskiego, uczestnika popularnego programu TVP....

zobacz więcej

W sobotę rano producenci popularnego show TVP „Sanatorium miłości” poinformowali, że w piątek zmarł pan Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji programu. Miał 73 lata. Pasjonował się żeglarstwem.

Marta Manowska żegna Władysława Szustorowskiego


Władysława we wzruszającym wpisie pożegnała prowadząca „Sanatorium miłości” Marta Manowska. „Władku Trudno znaleźć słowa Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje. Nie przyszły...” – pisze Manowska na Facebooku.

W kolejnej części dziękuje Władysławowi „za każdą chwilę”. „Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dzentelman, odprowadzałeś mnie aż do drzwi” – czytamy.

Manowska wspomina też ich wspólną pierwszą rozmowę na pontonach. Dotyczyła żeglowania, wielkiej miłości Władysława. „Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny. Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencje i DOBROĆ. Sama dobroć. Postaram się być tutaj choć na mały wzór Ciebie I mam nadzieję będę mogła złożyć Ci meldunek” – dodała.

Władku Kochany Odpoczywaj Ostatnie dni Cię zmęczyły Płyń... w Twój najpiękniejszy rejs Córce Milenie i całej rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia” – podsumowuje Manowska.

Władku Trudno znaleźć słowa Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre...

Opublikowany przez Martę Manowską to ją Sobota, 10 kwietnia 2021

źródło:
Zobacz więcej