RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje uczestnik „Sanatorium miłości”. „Wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach”

Władysław był pasjonatem żeglarstwa (fot. TVP)
Władysław był pasjonatem żeglarstwa (fot. TVP)

„Sanatorium miłości”. W sobotni poranek otrzymaliśmy smutną informację o śmierci Władysława Szustorowskiego, uczestnika popularnego programu TVP. „Wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach” – poinformowała produkcja programu.

Śmierć Władysława z „Sanatorium miłości”. Wzruszający wpis Marty Manowskiej

Uczestnik „Sanatorium miłości” TVP Władysław Szustorowski nie żyje. Uczestnika programu pożegnała Marta Manowska. „Postaram się być tutaj choć na...

zobacz więcej

„Sanatorium miłości”. Nie żyje Władysław Szustorowski


Produkcja „Sanatorium miłości” TVP poinformowała w sobotę na oficjalnym profilu na Facebooku, że w piątek 9 kwietnia zmarł Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji programu.

„Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach…” – wspominamy pana Władysława.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Szustorowski miał 73 lata. Był pasjonatem żeglarstwa. W programie często wspominał o swojej zmarłej małżonce.

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas...

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Piątek, 9 kwietnia 2021

źródło:
Zobacz więcej