RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Słynny raper walczy o życie po przedawkowaniu. Prawnik zabrał głos

DMX walczy o życie (fot. FB/DMX)
DMX walczy o życie (fot. FB/DMX)

DMX pozostaje przypięty do aparatury podtrzymującej życie – oświadczył prawnik amerykańskiego rapera. Odniósł się w ten sposób do plotek, które sugerowały, że artysta zmarł po przedawkowaniu narkotyków.

Słynny raper doznał zawału po przedawkowaniu. Jest w stanie krytycznym

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów Earl Simmons posługujący się pseudonimem DMX walczy o życie w szpitalu. Portal TMZ.com podał, że po...

zobacz więcej

– Przestańcie rozsiewać plotki. On nadal żyje, jest utrzymywany przy życiu przez lekarzy – powiedział prawnik Steve Rifkind w nagraniu opublikowanym na Instagramie. – Rodzina może się uspokoić – dodał.

Earl Simmons, czyli raper posługujący się pseudonimem DMX trafił w ubiegły piątek do szpitala w White Plains w stanie Nowy Jork po ataku serca, który nastąpił w wyniku przedawkowania narkotyków.

Walka o życie


Media informują, że jego mózg był pozbawiony dopływu tlenu przez 30 minut, gdy lekarze walczyli życie. Portal TMZ.com podał, mózg ojca piętnastorga dzieci wykazuje „niewielką aktywność”.

Przed szpitalem zbierają się dziesiątki fanów na czuwaniu i modlitwach o zdrowie 50-letniego artysty. Są również członkowie jego rodziny, w tym dzieci.Pochodzący z Baltimore w stanie Maryland DMX występuje od ponad 20 lat. Wydał dziewięć albumów i współpracował z wieloma artystami, m.in. Mary J. Blige, Faith Evans, Machine Gun Kelly, Lil’ Kim i Method Manem. Jest właścicielem wytwórni Bloodline Records, która również produkuje ubrania. Wystąpił też w kilkunastu filmach, między innymi „Romeo musi umrzeć”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej