RAPORT

Pogarda

Okradał apteki. Policjanci zatrzymali podejrzanego

Ukradł lekarstwa i inne artykuły warte 15 tys. zł (fot. Shutterstock)
Ukradł lekarstwa i inne artykuły warte 15 tys. zł (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Komendy Powiatowej w Tczewie zatrzymali 32-latka, podejrzanego o kradzieże w aptekach. Sprawca wchodził do placówek na terenie miasta i – wykorzystując nieuwagę personelu – kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. Farmaceuci straty wycenili na 15 tys. zł.

Nielegalnie przekroczyli granicę i porzucili dziecko. Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Amerykańscy strażnicy patrolujący okolice granicy z Meksykiem znaleźli zapłakane kilkuletnie dziecko. Na nagraniu wideo młody nielegalny emigrant...

zobacz więcej

Oficer prasowy komendy policji Dawid Krajewski poinformował, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał skradziony towar po okazyjnych cenach przypadkowym osobom.

Od początku tego roku w aptekach na terenie miasta dochodziło do kradzieży. – Ten sam sprawca wchodził do sklepów z lekami i wykorzystując nieuwagę personelu kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. W wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty na kwotę blisko 15 tys. zł – dodał Krajewski.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którym okazał się 32-letni bezdomny. W środę śledczy przesłuchali go i przedstawili mu zarzuty dotyczące kradzieży.

Zobacz także: Tajemnicza śmierć dwóch braci. Ciała znaleziono w różnych domach

32-latek był już karany za podobne przestępstwa, dlatego za te czyny odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej