RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Dziennikarz Maciej Dolega przechodzi z TVN do TVP Info

Maciej Dolega w TVP Info (fot. TVP)
Maciej Dolega w TVP Info (fot. TVP)

Maciej Dolega będzie współpracował z Telewizją Polską. Dziennikarz i prezenter pogody, który przez ostatnie lata był związany z TVN, poprowadzi poranny program w TVP Info na zmianę z Anną Popek i Adamem Gizą.

Z TVN24 do TVP Info. Karolina Pajączkowska poprowadzi serwisy informacyjne

Już 10 listopada na antenie TVP Info zadebiutuje Karolina Pajączkowska. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka będzie prowadziła...

zobacz więcej

Dziennikarski transfer Macieja Dolegi do TVP Info potwierdził szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedział, że „zatrudnienie Macieja Dolegi to część procesu stałego polepszania oferty programowej TVP Info”.

– W ostatnim czasie spływa na moje biurko bardzo dużo CV od pracowników konkurencji. Właściwie aplikują na każde możliwe stanowisko. Wybieramy tych najlepszych, właśnie z myślą o ciągłym rozwoju – powiedział szef TAI.

O dołączeniu do ekipy TVP Info Dolega poinformował na Twitterze. Napisał, że będzie prowadził m.in program „Wstaje dzień”. „Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwania” – dodał. Poranek TVP Info będzie prowadził na zmianę z Anną Popek i Adamem Gizą.

Wirtualnemedia.pl przypominają, że Maciej Dolega z TVN był związany od 2012 roku. „W swojej karierze prowadził wieczorny „Teleserwis” w TVN24, był także prezenterem pogody w TVN i TVN24, prezenterem magazynu Meteo News w TVN Meteo. Początkowo prowadził też prognozę pogody w TTV. Wcześniej był już także związany z TVP” – podano.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej