RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Anita Gargas ujawnia kolejne nagranie rozmów Tuska ws. katastrofy smoleńskiej

Donald Tusk: „Im więcej zagadek, tajemnic czy spraw ukrytych, tym więcej pożywek dla najbardziej idiotycznych, a jakże groźnych spekulacji dotyczących na przykład zamachu ze strony rosyjskiej”. „Magazyn śledczy Anity Gargas” ujawnia kolejne fragmenty poufnej nocnej narady u szefa Rady Ministrów, do której doszło 13 dni po katastrofie smoleńskiej.

Katastrofa smoleńska. Włoskie laboratorium potwierdza ślady trotylu

Już drugie zagraniczne laboratorium potwierdza, że na wraku samolotu Tu-154M, który rozbił się 11 lat temu w Smoleńsku, znajdowały się materiały...

zobacz więcej

Dlaczego tak skrzętnie ukrywano jej przebieg przed opinią publiczną? Czy premier Tusk był informowany o utrudnieniach stwarzanych polskim ekspertom przez Rosjan? Czy Tusk wiedział, że Biuro Ochrony Rządu nie sprawdziło zamkniętego od wielu lat lotniska w Smoleńsku pod kątem bezpieczeństwa polskiej delegacji?

Czy rząd Donalda Tuska świadomie odrzucił inne możliwości procedowania w sprawie katastrofy niż narzucona nam przez Rosjan, niekorzystna konwencja chicagowska? Czym skutkowało wyznaczenie tylko jednego polskiego akredytowanego przy MAK? W jakim celu Rosja przedłuża śledztwo w sprawie katastrofy?

„Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o godz. 21.55 w TVP1.

źródło:
Zobacz więcej