RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Polak brutalnie zamordowany w Chicago. Szokujący powód

Do zbrodni doszło na parkingu w Chicago (fot. Scott Olson/Getty Images; gofundme.com)
Do zbrodni doszło na parkingu w Chicago (fot. Scott Olson/Getty Images; gofundme.com)

W Wielkanoc w Chicago zginął 28-letni Polak. Kłótnia, do której doszło na parkingu, przerodziła się w bójkę i zakończyła śmiertelnym postrzeleniem mężczyzny – relacjonują tamtejsze media. Zdaniem ojca ofiary, powodem było przypadkowe uderzenie w drzwi zaparkowanego obok pojazdu.

Śmierć Polaka w Meksyku. Prokuratura zarzuca Onetowi sianie dezinformacji

Zgon 20-letniego Polaka nastąpił wskutek zatrucia czadem, wynika z dokumentu prokuratury stanu Meksyk, w którym w lutym doszło do tragicznego...

zobacz więcej

Do zbrodni doszło 4 kwietnia po godz. 16 na parkingu przed jednym ze sklepów w północnej części Chicago. Policjanci, którzy odpowiedzieli na wezwanie, na miejscu zdarzenia zobaczyli kobietę reanimującą postrzelonego mężczyznę. Ofiara została przewieziona do szpitala Loyola University Medical Center w Maywood w stanie krytycznym.

Świadkowie relacjonowali, że widzieli mężczyznę i kobietę w ciemnoszarym lub czarnym sedanie, obok którego zaparkował zastrzelony, po czym doszło do kłótni.

Wstrząsająca relacja ojca zabitego Polaka


Ojciec Polaka – jak podają lokalne media – zgłosił, że wysiadając na parkingu jego syn przypadkowo uderzył w drzwi pojazdu obok, co rozwścieczyło znajdującą się w nim pasażerkę. Kobieta najwyraźniej zadzwoniła do partnera, który był w sklepie. Wtedy rozwinęła się sprzeczka.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że w czasie kłótni padły dwa strzały. Kule trafiły w klatkę piersiową 28-latka. Policja kontynuuje śledztwo. Nie wiadomo dotąd, czy ustalono już tożsamość bądź namierzono strzelca.

Zobacz także: Śmierć Polaka na Wyspach. Setki Brytyjczyków żegnały go jak bohatera [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej